Ankara Vidanjör

Vakum sistemi yer alan araçlarımızla evsel ve endüstriyel nitelikle atık suları tahliyesinde yerleşim yerleri ve sanayi bölgeleri için hizmetinizdeyiz. Foseptik, atık, kanalizasyon temizleme işlemleri için vidanjör hizmetimiz 7/24 sizler için sunulmakta. Ankara vidanjör denildiğinde akla gelen firmalardan olan Metropol Altyapı, 45 yıllık tecrübesi ve saygınlığı ile sizlere yardımcı olmak için burada.

Yaşanılan tıkanmalarda vakum sistemi ile ivedi bir çözüm sağlanılan günümüz teknolojilerini sizinle buluşturuyoruz. Pis kokular ve daha da önemlisi sağlık sorunlarını tetikleyen bu gider problemlerine en hızlı şekilde müdahale etmelisiniz. Ankara vidanjör hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bunun için bizimle sitemiz üzerinden iletişime geçebilir veyahut telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok ülke ve il bazında onbinlerce firma ya da şahıslara 7/24 destek verip %100 memnuniyeti hedefledik. Misyonumuz müşteri memnuniyeti olup 45 yıllık tecrübeyi saygı, bilgi ve birikim ile birleştirdik.

 


Metropol Alt Yapı ve Vidanjör
Ankara Vidanjör