Rögar Temizleme

ankara rögar temizleme

Kullanıma ve çevresel faktörlere bağlı olarak kanalizasyon ve bağlantıları zamanla tıkanma ve çökme yapabiliyor. Rögarların temizlenmesi ve düzenli bakımlarının yapılması önemli bir iştir. Ankara kanal ekibi olarak yarım asırlık tecrübemizi çağın gerektirdiği cihazlar ile birleştirdik. Son teknoloji kombine araçlarımız ile 7/24 rögar temizleme hizmeti veriyoruz.

Vakumlu ve yüksek barlı tazyikli su kullanabilen araçlarımız sizler için hizmetinizde. Rögar temizleme denildiğinde akla gelen firmamız temiz ve en hızlı şekilde sorunu tespit edip kısa sürede oluşan tıkanıklık ve göçmeleri temizlemektedir. Bu güne kadar Türkiye ve Irak’ta onbinlerce firma ve şahıslara alt yapı desteği vermiş olup tecrübemizi, bilgi ve birikimlerimizi çağın gerektirdiği şekilde kullanmak için sürekli çalışıyoruz. Ankara rögar temizleme hizmetine ihtiyacınız var ise bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Fabrika, iş yerleri ya da evsel atıklar doğal olarak kanalizasyon sistemlerinde tıkanmaya yol açmaktadır. Bu tıkanıklığın temizlenmesi için iki farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan ilki kombine araçlardır. Tazyikli su ile oluşan tıkanıklığı parçalayarak ve blokajları iterek açar. Vakum yöntemi ile de oluşan bu pislik çekilir. El değmeden ve son teknoloji cihazlarımızla verdiğimiz bu hizmet ile sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Çok yağışlı günlerde ya da atıklara bağlı tıkanıklıklarda kanalizasyon bacaları yani rögarlar taşma yapabilir. Bunun için en etkili yöntem olan vidanjör vakumlama yöntemi ile taşmayı önleyebilir ve yüksek basınçlı tazyikli su ile temizlik yapabilir.

Ankara Rögar Temizleme & Vidanjör Hizmeti


Metropol Alt Yapı ve Vidanjör
Rögar Temizleme