Ankara Kanalizasyon Temizleme

ankara kanalizasyon temizlemeKanalizasyon boruları ve bağlantıları, zamanla kullanıma bağlı olarak tıkanma, pis koku, taşma yapabilir. Atılan yabancı maddeler ya da yağmurun getirdiği bu maddeleri en hızlı şekilde temizleyip sağlıklı bir kanalizasyon hattına sahip olmanız gerekir. Hattı tıkayan bu yabancı maddeler zamanla metan gazı oluşumuna yol açar. Bu da tıkanan bir kanalizasyonun pis koku dışında tehlikeli bir olaya, patlamalara dönüşmesine yol açabilir.

Ankara kanalizasyon temizleme ekibimiz son teknoloji vakum sistemi yer alan kombine araçları ile foseptik, atık, kanalizasyon temizleme işlerini yarım asırlık tecrübesi ile sizlere sunmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda Metropol Altyapı sizler için tamamen çözüm odaklı çalışmaktadır. Son teknoloji kanalizasyon görüntüleme cihazları ile alt yapıdaki sorunları hızlı bir şekilde görebilir ve tazyikli su ve vakumlu araçlarımızla müdahale edebiliriz. Bize hemen 0312 223 04 98 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.

Kanalizasyon temizleme periyodik bakım gerektirir. Temiz, kokusuz ve son model araçlarımız ile yarım asırlık tecrübemizi birleştirdik. Ankara kanalizasyon temizleme denildiğinde akla gelen firmalardan olan Metropol Altyapı, sizlere en hızlı ve en uygun fiyat ile hizmet vermek için burada.

 

Yaşanılan tıkanıklığın büyük nedeni kanalizasyon sisteminin eskimesi ve içeride biriken atık ve blokajlardır. Ekibimiz bunların en etkili temizleme yöntemi olan vidanjör ile sizlere temiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Kombine araçlarımız ve son teknoloji cihazlarımız ile tamamen temiz ve çağa uygun destek veriyoruz.

 


Vidanjör & Basınçlı Su ile Kanalizasyon Temizleme


Bu sistem yüksek basınçlı su ile orta ve geniş çaplı kanalizasyonları temizlemek için kullanılır. Basınçlı su hortumu kanalizasyon borusuna bağlanarak içeride biriken atık ve blokajları iterek ve parçalayarak kanalizasyon hattı dışına iter. Buradan ise vakumlama yöntemi ile pis atık kombine araçlarımız ile çekilir. Ankara kanalizasyon temizleme hizmetine ihtiyacınız var ise bize hemen ulaşınız!

 


Spiral & Tel Sistemi ile Kanalizasyon Temizleme


Bu sistem genellikle daha küçük ve çaplı, dirsekli kanalizasyon sistemlerinde kullanılır. Açık bir borudan son teknoloji makineler ile gönderilen spiral atık ve blokajları gücü ile parçalayarak hat dışında iter.

 

Yaşanılan bu olumsuzlukları bir telefon ile bize bildirebilirsiniz. Ankara kanalizasyon temizleme ekibimiz en kısa zamanda sorunun tespitini takiben çalışma ve çözüm sağlayacaktır.

 


Metropol Alt Yapı ve Vidanjör
Ankara Kanalizasyon Açma