Ankara Kanalizasyon Açma

ankara kanalizasyon acma

Kombine kanal temizleme araçlarımızla,Yüksek basınçlı su kullanılarak pislikler en uca kadar getirilir.Yüksek vakumla çekilir ve kanal temizlenmiş olur.Kombine kanal temizleme araçlarımız, geri dönüşüm sayesinde önemli bir tasarruf sağlanmaktadır.Kanal temizleme araçları kanal içerisindeki mevcut suyu temizleyerek, tekrar kanal temizliği için hazır hale getirir.

Metropol altyapı olarak yarım asırlık tecrübemizi çağın son teknolojisi ile birleştirdik. Nüfusun her an arttığı ve en temel ihtiyaç haline gelen kanalizasyon altyapıları kullanıma bağlı olarak pis koku, tıkanma, çökme yapabiliyor. Bu durumda gerek sağlık gerek çevre açısından istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Kanalizasyon tıkanmalarında en büyük sorunlardan birisi de metan gazı oluşmasıdır. Zamanında müdahale edilmediğinde ciddi sonuçlar doğurabilir.

Tıkanan bir kanalizasyonun birçok etkeni bulunmaktadır. Evsel ve endüstriyel atıklar içerisinde en önemlilerin başını atık yağlar çekmektedir. Yağ, kanalizasyon borularında donma ve tıkanma yapabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda ankara kanalizasyon açma ekibi olarak son teknoloji cihazlarımız ve vidanjörlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon açma işlemi için öncelikle ekibimiz kanal görüntüleme cihazları ile sorunun tespitini yaparlar. Küçük ve orta büyüklükteki kanalizasyonlar için küçük makineler (spiral) yöntemi kullanılırken büyük ölçekli hatlarda kombine son teknoloji araçlarımız kullanılmaktadır.

Bu araçlar kanalizasyon açma yöntemlerinin başında gelmektedir. Kanalizasyon görüntüleme sonrasında tıkanıklık tespit edilip yüksek basınçlı su ile oluşan pislik, atık ve blokajlar en uca kadar getirilir. Daha sonrasında vidanjörlerimizde bulunan vakum ile kısa süre içerisinde pis atık toplanır. Bu sayede çevreye herhangi bir zararı olmadan kanalizasyon açma işlemi tamamlanır. El değmeden profesyonel cihazlarımız ile sizlere destek vermek için buradayız. Yarım asırlık tecrübemizi çağın teknolojik aletleri ile birleştirdik. Metropol altyapı olarak 7/24 ankara kanalizasyon açma hizmeti vermekteyiz. Bizlere sitemiz üzerinden ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İş ve alışveriş merkezleri, siteler, apartmanlar, müstakil evler için 7/24 destek veren firmamız sizlere en hızlı şekilde uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktadır. Kanalizasyon açma, foseptik, rögar temizleme, mikro tünel açma gibi alt yapı ile alakalı her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Kanal Açma ve Temizleme Hizmeti


Metropol Alt Yapı ve Vidanjör
Ankara Kanalizasyon Açma